Переименование Днепропетровской области: собрано 150 подписей нардепов

Внефракционный народный депутат Андрей Денисенко планирует зарегистрировать проект изменений в Конституцию за переименование Днепропетровской области в Сичеславскую. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.

«У світле свято світлі новини.

Маю на руках 150 підписів народних депутатів під проектом змін до Конституції України – за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

З різних фракцій і груп, крім Опозиційного блоку.

Після Великодня планую зареєструвати його в апараті Верховної Ради.

Переконаний, що спільними зусиллями громадськості, науковців та культурних діячів, які ініціювали цей процес, та народних депутатів край п‘яти Січей нарешті отримає гідну назву, позбудеться тавра прізвища одного з організаторів Голодомору.

Серце козацького краю поверне собі ім‘я, дароване предками, в час, коли уславлений дух Січі після трьох сотень років російського полону знов буяє степом і ярами над Дніпром.

Врешті, назва во славу Січі, захисниці України – найкраща для області, яка зупинила Путіна.

Особлива подяка колегам-землякам Юрію Березі, Valentyn Didych, Sergey Rybalka та побратиму Євген Юрійович Рибчинський, які збирали ці підписи разом зі мною, а також землякам Дмитро Ярош, Віктору Кривенку, Віталій Купрій, Тетяні Ричковій, Максиму Курячому, Александр Дубинин , Andrii Nemirovskiy, Івану Кириленку, Олег Юрьевич Крышин, Віктору Галасюку, Альоні Бабак та усім народним обранцям, які підтримали нове-старе ім‘я для нашої області.

Справа відновлення національної пам‘яті та ідентичності нашого народу – один з наріжних каменів розбудови української держави.

Якби важко не було, але ми переможемо, Україна буде!», – написал он.