Посилення потенціалу регіональних неприбуткових організацій щодо аналізу політики місцевих органів влади

8 лютого 2011 року ДЦСД провів семінар для представників регіональних громадських організацій на тему: «Посилення потенціалу регіональних неприбуткових організацій щодо аналізу політики місцевих органів влади».

 

 

В ході семінару учасники мали можливість отримати інформацію з таких актуальних питань, як: загальні уявлення про роль публічної політики в суспільній трансформації; аналіз публічної політики як технологічний та креативний процес; основні етапи підготовки проектів у форматі аналізу публічної політики; основні види аналітичних документів з публічної політики.

Також з учасниками семінару була проведена практична вправа «мозковий штурм». Учасники повинні були запропонувати вирішення поставлених проблемних ситуацій у форматі аналізу публічної політики.

При підготовці та проведенні заходу були використані інформаційно-аналітичні продукти, створені під час реалізації попередніх продуктів ДЦСД. Зокрема, учасники заходу отримали брошури ДЦСД «Використання технологій аналізу регіональної політики у журналістській практиці» та «Ефективні форми та процедури моніторингу та оцінки дій органів місцевої влади. Посібник для НДО».

 

Завантажити роздаткові матеріали

Фотогалерея