Вибори як механізм демократичного оновлення влади

29 березня 2002 року ДЦСД провів науково-практичний семінар на тему „Вибори як механізм демократичного оновлення влади”.

Метою проведення семінару стало підбиття підсумків проведення виборчої кампанії 2002 року в Дніпропетровській області. На семінарі були заслухані та обговоренні доповіді, присвячені таким темам як: партії та блоки на виборах-2002; використання адміністративного ресурсу під час проведення виборчої кампанії; досвід виборчого процесу в незалежній Україні; прогнозування наслідків парламентських виборів 2002 року; прозорість проведення виборчої кампанії в Дніпропетровському регіоні.

Присутні на семінарі представники органів державної влади та місцевого самоврядування, а також політичних партій та громадських організацій мали можливість обмінятися думками щодо залучення громадян до виборчого процесу, особливостей проведення виборчої кампанії-2002 на Дніпропетровщині, окреслили можливі перспективи розвитку партійних та громадських організацій після закінчення виборів. Науковці та журналісти висловили свою думку з приводу проведення виборчої кампанії та її вплив на подальше становлення партійної системи в Україні.